Prodej značek

Milwaukee
Milwaukee

Milwaukee je předním výrobcem profesionálního ručního, elektrického a akumulátorového nářadí pro průmysl a řemeslné odvětví.

KS TOOLS
KS TOOLS

KS TOOLS je mezinárodní dodavatel sortimentu kvalitního ručního nářadí a dílenského vybavení pro profesionály v průmyslu i řemeslech.

Facom
Facom

Facom je francouzský výrobce profesionálního ručního nářadí a dílenského vybavení známý svou inovativností a kvalitou.

Hazet
Hazet

Hazet je renomovaný německý výrobce vysoce kvalitního ručního nářadí a dílenského vybavení, oblíbený zejména v automobilovém průmyslu.

Dormer Pramet
Dormer Pramet

Dormer Pramet je globální dodavatel vysokokvalitního řezného nářadí pro průmysl. Specializují se na vrtáky, frézy a závitníky.

Bennon
Bennon

Výrobce vysoce kvalitní obuv a oděvy určené pro profesionály v průmyslu, bezpečnostních složkách a outdoorových aktivitách.

Cromwell
Cromwell

Cromwell je předním britským dodavatelem nářadí a průmyslových produktů s více než 50letou historií.

Ardon
Ardon

Ardon safety s.r.o. je zaměřena na výrobu a prodej pracovních oděvů, obuvi a rukavic. Jejich sortiment zahrnuje montérky, pracovní bundy, vesty ...

Canis
Canis

CANIS SAFETY a.s. se specializuje na prodej pracovních oděvů, obuvi, rukavic, oděvů pro volný čas, ochranných pomůcek a drogerie.

Tyrolit

Společnost TYROLIT je předním výrobcem brusiv, řezných, pilových, vrtacích a obráběcích nástrojů a dodavatelem nástrojů pro stavební průmysl.

Klingspor

Společnost Klingspor je jedním z předních světových výrobců kvalitních výrobků pro opracování povrchů a řezání materiálů.

Sheron

Značka SHERON, která byla založena před 20 lety, je dnes lídrem na trhu v České republice v oblasti autochemie a autokosmetiky.

Weicon

WEICON nabízí široký sortiment speciálních průmyslových produktů, včetně lepidel, těsnění, technických sprejů, montážních past a maziv.

Mol

Společnost MOL nabízí řadu maziv a autochemikálií vhodných pro různé aplikace v automobilovém průmyslu.

Shell

Společnost Shell se specializuje na vývoj a inovace v oblasti paliv, kde využívá své dlouholeté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje.

Castrol

Společnost Castrol se zabývá vývojem a výrobou motorových olejů a kapalin pro automobily, motocykly a užitková vozidla.

Gecochem

Společnost Gecochem se zabývá nabídkou širokého spektra produktů a služeb v oblasti průmyslové chemie.

NanoGeco

Gecochem nabízí v sekci Nanokosmetika produkty s využitím nanotechnologií pro domácnosti, auta, sportovní vybavení, karavany, jachty a různé čistící prostředky​