Fafatech s.r.o.

Vývoj firmy Fafatech s.r.o.

2007

Založení a první kroky na trhu

Společnost Fafatech s.r.o. vznikla v roce 2007 jako samostatná montážní a prodejní společnost.

2013

Změna směru a rozšíření portfolia

Začátkem roku 2013, na základě dlouholetých zkušeností nového majitele, došlo ke změně hlavního oboru činnosti a společnost se zaměřila na prodej nářadí, spotřebních materiálů a dílenského vybavení pro autoservisy, kovovýroby, strojírenské a stavební firmy. Ke konci roku 2013 byla z důvodu rozšíření portfolia navázána úzká obchodní spolupráce se společností Gecochem Technology s.r.o., která se specializuje na výrobu a distribuci chemických produktů pro průmyslové použití.

2014

Oficiální distribuce značky Milwaukee

V roce 2014 se společnost Fafatech stala oficiálním distributorem značky Milwaukee na českém trhu. Milwaukee je známá svým inovativním a vysokokvalitním elektrickým a akumulátorovým nářadím. Toto rozšířilo portfolia produktů, které Fafatech může nabízet.

2023

Stabilní pozice a široká nabídka produktů

V současné době již působíme na tomto segmentu trhu více jak 10 let a dodáváme široký sortiment produktů splňujících požadavky na vysokou kvalitu do významných průmyslových firem, servisů a podniků služeb. Náš sortiment obsahuje spotřební materiál, jako vrtáky, frézy, závitníky, břitové destičky, brusné a řezné kotouče, obalové materiály, barvy, ruční nářadí, měřící techniku, elektrické a akumulátorové nářadí, dílenské vybavení, dílenský nábytek, diamantovou techniku, stavební chemii, dílenskou servisní a údržbovou chemii, spojovací materiál a mnoho dalších produktů.

OSTATNÍ SLUŽBY A SPOLUPRÁCE

Více než jen prodej: Služby a partnerství

Fafatech s.r.o. také nabízí širokou škálu služeb pro své zákazníky, včetně technické podpory, poradenství a školení. Nabízíme osobní konzultace, návrhy řešení a dodávek vybavení tzv. na klíč při výstavbě, přestavbě a zařizování nových prostor, např. autoservisů, kovo výrobních podniků, lakoven atd. Zajišťujeme kompletní vybavení dílenských prostor, včetně skříní, regálů, ponků, zvedáků, kompresorů, ručního a elektrického nářadí, rozvodů tlakového vzduchu a oleje po dílnách a provozech. Mezi další významné, námi distribuované značky, patří KS TOOLS, BOW, Cromwell, Dormer PRAMET, Tyrolit, Klingspor, Ardon, Bennon a mnoho dalších.