Ardon

Ardon

Ardon je česká společnost specializující se na prodej pracovních oděvů, ochranných pomůcek a vybavení pro bezpečnost práce. Nabízí široký sortiment produktů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby různých průmyslových odvětví a zajišťovaly bezpečnost a pohodlí pracovníků.

Společnost ARDON SAFETY s.r.o. patří mezi přední společnosti s pracovními oděvy, ochrannou a pracovní obuví a prostředky osobní ochrany ve střední Evropě. Pod značkou ARDON® společnost produkuje prémiové  produkty z oblasti workwear and outdoor. Sortiment ARDON® čítá přes deset tisíc skladových položek. Firma byla založena manžely Voženílkovými v roce 2000 a roce 2010 do společnosti vstoupil koncern KHTG a.s., který je jejím majoritním vlastníkem.

ARDON SAFETY kromě vlastní výroby pracovních oděvů prodává sortiment předních světových výrobců osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a dalších. ARDON SAFETY na trh dále uvádí produktové řady pracovních oděvů, bezpečnostní i pracovní obuvi, ochranných brýlí, respirátorů a sluchátek pod vlastní značkou ARDON®.