Svářecí kukla ESAB SVG

Svářecí kukla ESAB SVG Z000001582

Kukla SVG A40 je navržena tak, aby splňovala potřeby všech svařečů-lehký skelet nejmodernější technologie k ochraně před horkem, jiskrami a rozstřikem. Samostmívacíkazeta je vyráběna za použití nejnovější technologie ADF, poskytující věrné barvy technologií TrueColor, celek dodává vynikající výsledné vizuální vlastnosti. Kukla SVG A40 je svou funkčností, výkonem a pohodlím vhodná jak pro příležitostné svařeče, údržbu a montáže, ale i pro profesionální svařeče.

Barva černá nebo žlutá

Radikální pohodlí pro profesionály a nadšence.

Model Savage A40, inspirovaný naší nejprodávanější kuklou Sentinel™ A50, nabízí jasnější vidění a vylepšené rozlišení barev. Umožňuje příležitostným i profesionálním výrobcům uvolnit nový svět výkonu svařování a řezání – pohodlně. Ve skutečnosti se v lehké konstrukci kukly Savage A40 nachází zcela nový nastavitelný hlavový kříž, díky němuž je kukla nadmíru pohodlná a který zároveň chrání před horkem, jiskrami a rozstřikem – na aplikaci zde nezáleží.

Senzační optické vlastnosti.

Kukla Savage A40 je vybavena průhledem o rozměrech 10 × 5 cm k získání širšího zorného pole a lepšího prostorového vidění. A nejen to, sklo optické třídy 1/1/1/2 je založeno na naší technologii True Color, která vyniká jasem a zajišťuje lepší viditelnost svarové lázně a rozlišení barev. A výsledek? Rozsáhlejší, lepší vidění.

Kompletní kontrola nad nastavením citlivosti a prodlevy.

U kukly Savage A40 máte nastavení citlivosti a prodlevy zcela pod svou kontrolou. Upravte citlivost před nízkoampérovým svařováním TIG pro lepší reakci na tmavší světlo oblouku nebo jemně dolaďte prodlevu a nastavte, jak dlouho zůstane průzor tmavý po vypnutí svařovacího oblouku. A se čtyřmi světelnými senzory svařovací kukly Savage A40 získáte rychlé samostmívání, a to zejména při práci v nezvyklých polohách.

Divokými externími funkcemi.

Stejně tak jako svařovací kukla Sentinel je i model Savage A40 vybaven externím tlačítkem pro režim broušení, které přináší maximální pohodlí. A přepínač clon DIN 9–13 umožňuje snadno měnit odstíny i v silných rukavicích.