29. Síť21 Rallysprint Kopná 2024

„Český rallysprintový šampionát i letos zavítá do Slušovic. Zdejší závod patří k nejpopulárnějším rally v naší zemi, vždyť se také jedná se o nejstarší rallysprintový podnik v ČR - letos se bude konat jeho již devětadvacátý ročník! Trať soutěže je tradičně umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se jako obvykle nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín.

Pořadatelem Rallysprintu Kopná je Rallyklub východní Morava v AČR, který v loňském roce převzal pořadatelské žezlo od rodinného klanu Minaříků z Podkopné Lhoty.

Síť21 Rallysprint Kopná je jako obvykle podnikem Autoklub Rallysprint Série 2024, podruhé bude součástí Rallysprint série historických automobilů a je zařazen do Poháru P2+, Poháru mládeže. Vypsán je rovněž Pohár pořadatele. A stejně jako vloni se na Kopné bude také konat soutěž mistrovství Slovenska v rally.“ www.rallysprintkopna.cz

Vyjádření našeho jezdce:

„Kopná byla svýma erzetama velmi náročná soutěž, kterou jsem si ale velice užil. Byl to můj první závod po nehodě a kvůli tomu jsem nejel na umístění, ale jel jsem se prostě projet, otestovat auto a taky jsem se snažil zapracovat na mé technice řízení. Jel jsem tedy klidně a díky tomu to byl velice příjemný závod, bez tlaku a stresu z umístění nebo časů. Jsem rád, že jsme dojeli až do cíle bez problémů, nebo závad a těšíme se na další závod.“ Martin Migdal