Rentor RallyCup Kaczyce - 16.12.2023


Jaké jsou pocity našeho jezdce před závodem:

„A je to tady, poslední závod sezóny 2023. Do závodu půjdu s tím, že si to chci užít a vyblbnout se na této polské trati. Jede se jedna RZ, ale bude 6 průjezdů, je tam pár zrádných zatáček a hodně hlíny nebo štěrku, takže to vezmu zodpovědně a budu si postupně zvykat na trať a zrychlovat každou jízdou. Pojedu s novým spolujezdcem, takže doufám, že si sedneme a dosáhneme parádního výsledku, jako minule.“ Martin Migdal.

 

Jaké jsou pocity našeho jezdce po závodě:

„No to bylo něco. Trať byla podobná jako minule, jenom pár zatáček udělali ještě zrádnější. Aby toho nebylo málo, celá trať byla pod blátem a auto většinu času nemělo skoro žádný grip. To mi ale ani nevadilo, užíval jsem si klouzání a zvykal jsem si na nového spolujezdce, kterému to velice šlo. Celý závod jsme se drželi na druhém místě, akorát v posledním průjezdu nám bohužel praskla poloosa asi 20 metrů před cílem, takže jsme závod nedokončili. Všechno zlé je ale pro něco dobré, protože jsme zůstali stát v místě s dobrým výhledem na trať, takže jsme alespoň fandili a podívali jsme se na ostatní auta. Beru to jako úspěch, protože jsme odjeli celý závod v podstatě bez problému, odvezl jsem si spoustu zkušeností, zkusil jsem si, jak se jezdí s citroenem v takových podmínkách a časy jsme měli velice slušné. Za mě povedený závod a už se těšíme na další. Martin Migdal.

 

Jaké jsou pocity spolujezdce po závodě:

„Polsko, vyrazili jsme pro mě na novou trať a zároveň na zkoušku jako noveho zkušebního navigátora. Lehké shrnutí tratě: dosti blátivá a rozbitá😬😀, to jsem zjistil hned po prvním tréninku při psaní not🎵. Ale o to byly jízdy s Mácou zajímavější🤩. Závod probíhal celkem vpohodičce až na naši poslední vložku, kde jsme mohli bojovat o umístění na bedně. Bohužel technika nás trochu zradila a zůstali jsme před poslední zatáčkou (to naštve😏). Jinak ze sedadla navigátora jsem byl se závodem spoko👌Jan Maděra.

Fotogalerie

Videogalerie

Komentáře