M18 CBLDD-202C

M18 CBLDD-202C (4933478449)

Akumulátorový rázový utahovák MILWAUKEE® představuje špičku v kategorii univerzálnosti, nabízející nepřekonaný uvolňovací moment 881 Nm a utahovací moment 745 Nm v kompaktním provedení s délkou pouze 152 mm, což ho činí ideálním pro práci v stísněných prostorech. Jeho DRIVE CONTROL systém nabízí čtyři nastavení otáček a momentu, umožňující uživatelům přizpůsobit nástroj různým pracovním podmínkám pro maximální flexibilitu.

Během uvolňování matic je nejprve aplikován maximální moment, ale jakmile je matice povolena, otáčky se automaticky sníží, aby se zabránilo vyšroubování. Výjimečná funkce automatického vypínání chrání před použitím momentu vyššího než 47 Nm při ručním dotahování, což předchází nadměrnému utažení šroubů. Pro osvětlení pracovního prostoru je rázový utahovák vybaven svítilnou s třemi LED diodami, poskytující jasné a detailní osvětlení.

Další užitečné funkce zahrnují ½″ čtyřhran s třecím kroužkem pro snadné nasazování a sundávání nástavců a oboustranný háček na řemen pro pohodlné nošení. Celá platforma FUEL™ od MILWAUKEE® je vybudována na inovativní rovnováze mezi nejnovějšími akumulátorovými technologiemi; bezuhlíkový motor POWERSTATE™, akumulátor REDLITHIUM™ a elektronická inteligence REDLINK PLUS™ zajišťují nejlepší možný výkon, dlouhou výdrž a odolnost nástroje.